Telewizja Dozorowa
GDY LICZY SIĘ KAŻDY SZCZEGÓŁ

GDY LICZY SIĘ KAŻDY SZCZEGÓŁ

W naszych rozwiązaniach stosujemy kamery sieciowe w standardach HDTV, Megapikselowe i 4K. Urządzenia dobrane specjalnie dla twoich potrzeb zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Dzięki czemu widzisz więcej.

GDY LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ

GDY LICZY SIĘ KREATYWNOŚĆ

W naszych rozwiązaniach stosujemy skalowalne i elastyczne systemy transmisji i rejestracji obrazu. Dostęp z różnych urządzeń i lokalizacji pozwala na stały podgląd zdarzeń i stanu systemu, dzięki czemu widzisz wszędzie.

GDY LICZY SIĘ INTELIGENCJA

GDY LICZY SIĘ INTELIGENCJA

Otwarta platforma Milestone pozwala na dostosowanie telewizji dozorowej do Twoich potrzeb i zintegrować ja z dodatkowymi aplikacjami. Integracja z innymi systemami bezpieczeństwa zapewni maksymalny poziom ochrony. Inteligentne aplikacje do analizy materiału wideo pozwolą na wcześniejsze wykrycie zagrożeń.


Detekcja ruchu.

Istnieje wiele różnych metod wykrywania ruchu, ale które najlepiej pasują do twoich potrzeb? W tym artykule pokazujemy mocne i słabe strony najczęściej stosowanych rozwiązań. Pokazujemy, które sprawdzają się w określonych sytuacja a które nie.


5 Lis, 2017
Rafał Zabierowski

Nowe wersja oprogramowania Xprotect 2017 R2

Miło nam poinformować, ze nasz partner firma Milestone Systems wprowadza aktualizacje R2 swojego oprogramowania  Xprotect. Już od 8 czerwca 2017 roku dodatkowo oferta produktów poszerzy się dwie nowe wersje oprogramowania. XProtect Express + XProtect Professional + Produkty XProtect + uzupełnią istniejące portfolio firmy w ramach zupełnie nowej serii; Seria ekspresowa i seria profesjonalna. Nowe wersje […]


25 Maj, 2017
elstech

Firma ELSTECH Złotym Partnerem firmy AXIS

Z ogromną radością pragniemy poinformować,że firma ELSTECH dołączyła do zaszczytnego grona Gold Partners firmy Axis. Tytuł ten gwarantuje naszym klientom,że jesteśmy autoryzowanym partnerem posiadającym wiedzę i doświadczenie w projektowaniu oraz integracji produktów Axis w najbardziej złożonych rozwiązaniach ds.bezpieczeństwa.Tym samym zachęcamy wszystkich do współpracy z naszą firmą.


10 Sie, 2016
elstech