Rejestratory RAZBERI.

Rejestratory RAZBERI.

25 Mar , 2015,
elstech
, , , , , ,
No Comments

Miło nam poinformować, że firma ELSTECH wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów rozszerzyła swoją ofertę o produkty RAZBERI technologies . Jest producent urządzeń służących do rejestracji obrazu kamer IP. Rejestratory te są połączeniem przełącznika sieciowego i serwera do rejestracji. Całość oferowana jest wraz z platformą Milestone ARCUS. Przełączniki wspierają PoE (standard zasilania urządzeń za pośrednictwem sieci LAN). Z użyciem tych rejestratorów IP potrzebne jest tylko okablowanie i kamery IP.

razberi a8

razberi a8

Wykorzystanie platformy MILESTONE ARCUS zapewnia stabilne działanie systemu, oraz całą gamę możliwości dostarczanych przez producenta tego oprogramowania. Rozwiązanie dedykowane jest dla prostych systemów do 24 kamer od których wymaga się łatwej obsługi i instalacji. Nie należy jednak bagatelizować tych rozwiązań ponieważ wpierają one funkcjonalność Milestone Interconnect, która pozwala na integracje z system Milestone Corporate. Takie połączenie pozwala stworzyć jeden rozproszony system, który można rozbudować praktycznie bez ograniczeń.

Rozwiązanie idealnie sprawdzi się sklepach o małej i średniej powierzchni, stacjach benzynowych, rezydencjach itp. Kiedy zachodzi konieczność połączenia kilu placówek jak np. w przypadku sieci stacji benzynowych można wdrożyć serwer Corporate i wykorzystać licencje Interconnect.

milestone interconnect, milestone arcus

milestone interconnect, milestone arcus

Użytkownik może obsługiwać system za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub przy wykorzystaniu aplikacji na urządzenia mobilne. Aplikacje są bezpłatne i przeznaczone dla urządzeń system ANDROID i IOS, dostępne są pod poniższym adresem:

mobile-andriod-icon          mobile-apple-icon

 

W ofercie RAZBERI znajdują się urządzenia dla systemów do 4,8,16 i 24 kamer. Każde urządzenie ma wbudowany przełącznik sieciowy PoE. Pozwala on nie tylko na zasilanie kamer wewnętrznych, ale i zewnętrznych dzięki wsparciu dla PoE plus ( standard IEEE 802.3at ). Należy jedynie pamiętać o budżecie mocy dla całego przełącznika. RAZBERI może posiadać wbudowane dyski o powierzchni do 16TB i możliwość konfiguracji macierzy w RAID 0/1/5/10 . W zależności od modelu wbudowane zostały również porty Gbit z możliwością wykorzystania wkładek SFP.