Realizacje

Nasze realizacje

KNX ABBBiurowiec Axis

Zakończyliśmy prace związane z programowaniem najbardziej zaawansowanego technologicznie budynku wyposażonego w elementy KNX

 

Pawia 18APawia Business Center

Zakończyliśmy zaawansowane prace związane z zaprojektowaniem i wykonaniem systemów słaboprądowych dla Biurowca zlokalizowanego w Krakowie przy ul. Pawiej 18A. Budynek został wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa w oparciu o produkty Axis i Milestone Xprotect. Dodatkowo w ramach projektu wykonaliśmy aranżacje pięter dla najemców budynku

Mercure Kraków Stare MiastoHotel Mercure Kraków Stare Miasto

Zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy i uruchomiliśmy zintegrowany system sterowania klimatyzacją VRV DAIKIN, w oparciu o urządzenia KNX ABB. System jest zarządzany z centralnego systemu BMS

 

bruk betStadion Piłkarski Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Obiekt sportowy, na którym uruchomiliśmy system telewizji przemysłowej w oparciu o kamery IP firmy Axis, serwery firmy Promise oraz oprogramowanie Milestone Xprotect Corporate.

 

zuzelStadion Żużlowy Unii Tarnów „Jaskółcze Gniazdo”

Wysoko wyspecjalizowany system telewizji przemysłowej w oparciu o kamery IP firmy Axis oraz oprogramowanie Milestone Xprotect został oddany do użytku przez firmę ELSTECH.

 

lotniskoLotnisko Kraków Balice

Mieliśmy przyjemność zmodernizować oraz uruchomić system telewizji przemysłowej,
w oparciu o kamery IP firmy Axis, serwery HP i oprogramowanie Milestone Xprotect Corporate na nowym terminalu T4.

 

koskowniaKoksownia Częstochowa NOWA

Wykonanie modernizacji serwera telewizji przemysłowej wraz z oprogramowanie Xprotect Milestone Enterprise.

 

vedaSalon Meblowy VEDA Concept

Opracowaliśmy i wykonaliśmy system zintegrowanej instalacji elektrycznej wraz z automatyką, w oparciu o urządzenia KNX wraz z instalacjami słaboprądowymi (CCTV, BEZP, LAN, AUDIO).

 

knx_bojszowyDom, Bojszowy

Dobiegły końca prace modernizacyjne, obejmujące wykonanie rozdzielni elektrycznej wraz z oprogramowaniem systemu KNX.

 

knx olszowiceDom, Olszowice

Zaprojektowaliśmy, dostarczyliśmy i uruchomiliśmy system zintegrowanej instalacji elektrycznej wraz z automatyką, w oparciu o urządzenia KNX wraz z instalacjami słaboprądowymi (CCTV, BEZP, LAN, GSM).

 

swoszowice knxDom, Swoszowice

Zakończyliśmy zaawansowane prace związane z wykonaniem i wdrożeniem kompleksowego oprogramowania domu w oparciu o sterowniki KNX. Wdrożony system łączy w integralną sieć sterowanie oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym, ogrzewaniem, roletami, bramami wjazdowymi oraz wyłazem dachowym.

 

zdjecie street viewKamienica, Kraków

Wykonaliśmy system telewizji przemysłowej w oparciu o oprogramowanie Xprotect MILESTONE.

 

basen NTPływalnia Miejska w Nowym Targu

Kompleks rekreacyjno- sportowy w Nowym Targu korzysta z zainstalowanego przez firmę ELSTECH oprogramowania w oparciu o sterowniki KNX. Mieliśmy przyjemność wyposażyć pływalnię w nowoczesny system sterowania oświetlaniem.