Punkt dostępu WLAN ABB

Punkt dostępu WLAN ABB

3 Sie , 2015,
elstech
, , , , ,
No Comments

abb knxKomfort bez użycia kabla

Czy to za pomocą komputera, smartfonu czy tableta – wygodny dostęp do internetu bez użycia kabla gwarantuje więcej wolnej przestrzeni. WLAN daje użytkownikowi możliwość niezależnego wyboru miejsca w całym domu. Do utworzenia sieci kablowej można wykorzystać przełączniki jako aparaty modułowe do montażu w miejscach, gdzie normalnie są instalowane aparaty modułowe. W celu podwojenia liczby portów z pięciu do dziesięciu dopuszcza się wzajemne łączenie przełączników master i slave za pośrednictwem interfejsu wewnętrznego.

Dzięki tej technice łączenia przełączników nie dochodzi do utraty żadnych portów. Dzięki temu dostępnych jest ogółem dziesięć portów. Można do nich podłączać zarówno puszki sieciowe, jak i podtynkowy punkt dostępu WLAN. Podtynkowym punktem dostępu WLAN można między innymi zastąpić już istniejącą puszkę sieciową.

Podtynkowy punkt dostępu WLAN jest dostępny dla wszystkich serii wyłączników firmy Busch-Jaeger (z wyjątkiem serii Decento®). Uruchomienie lub parametryzacja odbywa się za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Można w tym celu użyć przeglądarki komputerowej bądź przeglądarek przeznaczonych do urządzeń przenośnych, takich jak smartfony lub tablety. Nawiązanie połączenia następuje w trybie ad-hoc.