PROMISE Technology-światowy lider w dziedzinie pamięci masowych

PROMISE Technology-światowy lider w dziedzinie pamięci masowych

29 Mar , 2016,
elstech
, , , , , ,
No Comments

Jako światowy lider w dziedzinie pamięci masowych firma PROMISE Technology opracowała wysokowydajne urządzenia, odpowiadające na szczególne wyzwania, przed którymi stoją użytkownicy systemów dozoru wizyjnego. Dzięki wyjątkowej konstrukcji, wydajności i pomocy technicznej, urządzania pamięci masowej i rejestratory NVR oraz zewnętrzne pamięci masowe PROMISE zajmują czołową pozycję w branży i oferują optymalne połączenie funkcji i możliwości, spełniając i przewyższając krytyczne wymagania w zakresie dozoru wizyjnego.

Dlaczego warto używać urządzeń Vess do dozoru wizyjnego?

Zaprojektowane do dozoru wizyjnego

Wymagania stawiane systemom dozoru wizyjnego są szczególne i użytkownik potrzebuje pamięci masowych, które zostały zaprojektowane pod kątem sprawnego działania w tym środowisku. Poza tym urządzenia Vess zostały zaprojektowane specjalnie do dozoru wizyjnego, co eliminuje skomplikowaną integrację rozwiązania przeznaczonego dla standardowych systemów IT w środowisku dozoru. Poza tym Vess cechuje najlepszy stosunek ceny do wydajności wśród wszystkich konkurentów na rynku. Jest to bardzo istotne dla klientów wymagających znakomitej wydajności przy ograniczonym budżecie.

Najwyższa w branży niezawodność

Niezawodne działanie ma zasadnicze znaczenie dla dozoru wizyjnego. Po początkowej konfiguracji macierzy pamięci masowej, jej wydajność jest stabilna do czasu wypełnienia danymi wideo. Po wypełnieniu nowo skonfigurowanej macierzy, nagrywanie staje się procesem ciągłym, polegającym na usuwaniu starych danych wideo i zapisywaniu nowych, co oznacza dodatkowe obciążenie, które ma pewien wpływ na wydajność.

W przypadku usterki któregokolwiek z dysków, system przychodzi do trybu zdegradowanego lub krytycznego, co znacznie ogranicza przepustowość strumieniowej transmisji danych. Teraz konieczna jest wymiana dysku, który uległ awarii, aby można było rozpocząć proces rekonstrukcji. Podczas odbudowy macierzy, wydajność transmisji strumieniowej może być jeszcze mniej stabilna, ponieważ oprócz normalnych wymagań związanych z obciążeniem, kontroler musi zarezerwować część mocy obliczeniowej na rekonstrukcję macierzy.

Urządzenia z serii Vess zostały zaprojektowane, aby stawić czoła tym wyzwaniem. Urządzenia z serii Vess cechuje najwyższa w branży niezawodność dzięki pewnej i stabilnej rejestracji wideo, w szczególności wówczas, gdy macierz dyskowa jest w stanie krytycznym lub trwa jej rekonstrukcja, co ma kluczowe znaczenie dla uniknięcia utraty klatek.

Weryfikacja przez partnerów

Urządzenia z serii Vess Series otrzymały certyfikację i zostały przetestowane z najpopularniejszym na świecie oprogramowaniem do zarządzania wideo, takich firm jak Milestone, Genetec, AxxonSoft i CamIQ, uzyskując najwyższe poziomy kompatybilności i wydajności. Umożliwiają stworzenie kompletnego rozwiązania w znakomitej cenie, spełniając oczekiwania klientów odnośnie najwyższej jakości, wydajności i skalowalności.

Urządzenia do dozoru wizyjnego IP łączące funkcje pamięci masowej i rejestratora NVR

Cechy urządzeń z serii Vess A2000

 • Optymalizacja pod kątem rejestracji nagrań z dozoru wizyjnego
 • Idealne rozwiązanie do obsługi nawet ponad setki kamer IP FullHD
 • Integracja rozwiązania ogranicza nakład pracy na zarządzanie
 • Łatwe i ekonomiczne skalowanie przy użyciu zewnętrznych pamięci masowych Vess R2000

Wnęki na dyski twarde umożliwiające ich wymianę w trakcie pracy, nadmiarowe zasilacze i funkcja One Plug Auto Service sprawiają, że administrowanie systemem Vess i jego obsługa techniczna są niewiar Urządzenia z serii Vess A2000 to zintegrowane rejestratory NVR i pamięci masowe, zaprojektowane w taki sposób, aby stanowiły najlepsze rozwiązanie dla średnich i dużych systemów nadzoru wizyjnego IP. Funkcja przejmowania obsługi przez inny moduł gwarantuje ciągłość nagrywania bez utraty klatek, przy jednoczesnym odtwarzaniu obrazu na żywo. Urządzenia świetnie współpracują z kamerami Full HD w liczbie od 32 do ponad stu, dzięki czemu sprawdzają się idealnie w bankowości, sprzedaży detalicznej, kasynach, zakładach przemysłowych i w wielu innych zastosowaniach.ygodnie łatwe.

Vess A3340 PoE_rear_reflection

Elastyczne rozwiązanie

Urządzenia z serii Vess A 2000 mogą być zintegrowane z wybranym przez klienta systemem operacyjnym. Można je nabyć wyposażone w dyski twarde lub nie. Urządzenia z serii Vess A2000 są dostarczane bez zainstalowanego oprogramowania do zarządzania wideo (VMS), co umożliwia użytkownikom zainstalowanie wybranego oprogramowania VMS.

Poza tym, zastosowanie samodzielnego urządzenia NVR Vess znacznie zmniejsza koszty pomocy technicznej i sprzętu, ponieważ nie trzeba zarządzać oddzielnym urządzeniem pamięci masowej RAID, co eliminuje potrzebę posiadania serwera, kart kontrolerów, kabli zewnętrznych i oddzielnej obudowy pamięci masowej, w celu uzyskania kompletnego systemu dozoru wizyjnego – urządzenie pamięci masowej i rejestrator NVR Vess wykonuje te wszystkie funkcje!

Rozwiązanie zintegrowane – łatwiejsze zarządzanie i rozbudowa

Zintegrowane rozwiązanie Vess A2000 można niezwykle łatwo rozbudowywać, w miarę wzrostu potrzeb w zakresie dozoru wizyjnego. Specjaliści ds. bezpieczeństwa mogą łatwo skalować system, bez konieczności konfiguracji – wystarczy podłączyć i dodać nowy element. Jeśli okaże się konieczne zastosowanie zewnętrznych pamięci masowych, system można łatwo rozbudować przy użyciu urządzeń PROMISE Vess, tworząc kompletne rozwiązanie do nadzoru wizyjnego, które łączy urządzenie rejestrujące i pamięć zewnętrzną.

Zewnętrzne pamięci masowe

Zewnętrzne pamięci masowe Vess R2000 najważniejsze cechy

 • Najwyższa w branży wydajność i niezawodność w znakomitej cenie
 • Rozbudowa nawet do 112 dysków twardych przy użyciu jednostek rozszerzających Vess J2000
 • Możliwość jednoczesnego użytkowania dysków SAS i SATA 6 Gb/s i 3 Gb/s
 • Podwójne moduły wejść/wyjść SAS JBOD, typu aktywny/aktywny
 • Obudowa 3U, mieszcząca 16 dysków, wymienialnych podczas pracy
 • Niezawodne, nadmiarowe zasilacze w układzie N+1
 • Wysoka wydajność energetyczna ogranicza koszty zasilania i chłodzenia

Wysoko dostępne urządzenia z serii Vess R2000, typu aktywny/aktywny, są przeznaczone do zastosowań intensywnie korzystających z danych. Są to również średnie i duże instalacje dozoru wizyjnego, w przypadku których przestoje są niedopuszczalne, a do niezbędnych wymagań należą duża pojemność zewnętrznych pamięci masowych, możliwość rozbudowy na żądanie, długoterminowe przechowywanie danych i niezawodna, wysoka przepustowość.

Tryb pracy dostosowany do potrzeb dozoru wizyjnego

Urządzenia Vess R2000 są wygodnie wyposażone w tryb pracy przeznaczony dla klientów korzystających z dozoru wizyjnego. Tryb dozoru wizyjnego zwiększa niezawodność i stabilność podczas nagrywania wideo z monitoringu, szczególnie w przypadku, gdy macierz dyskowa jest w stanie krytycznym lub w trakcie rekonstrukcji.

Łatwa konserwacja i serwis

Urządzenia w Vess R2000 zostały zaprojektowane z myślą o klientach zwracających uwagę na koszty. Zastosowano w nich funkcję One Plug Auto Service (OPAS), która upraszcza konserwację i ułatwia pomoc techniczną. Wystarczy, że użytkownik podłączy dysk USB, aby mógł uzyskać informacje o systemie dla pomocy technicznej, zaktualizować oprogramowanie układowe, zresetować hasła i wykonać wiele innych czynności.

 Więcej informacji na stronie www.promise.com