Nowe rejestratory firmy Milestone Husky

Nowe rejestratory firmy Milestone Husky

16 Kwi , 2015,
elstech
, , , , , ,
No Comments

Firma Milestone Systems zaprezentowała nowe zintegrowane rejestratory z serii Milestone Husky. Urządzenia dostępne są w trzech wersjach M10, M30 oraz M50 w zależności od wymagań użytkownika. Seria Milestone Husky charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnościąt ak aby spełnić rygorystyczne wymagania każdego systemu monitoringu. Mocne, w pełni zintegrowane rozwiązanie o niezwykłej mocy obliczeniowej gwarantuje, że urządzenia znajdą zastosowanie w każdych rozwiązaniach.

Milestone Husky M10

 

M10 Milestone Husky M10 NVR jest to bezwentylatorowy elegancki, model z zainstalowanym systemem Milestone VMS. Urządzenie skonfigurowane jest do natychmiastowej pracy. Milestone Husky M10 jest najtańszym skalowalny i rozwiązaniem do integracji z dowolnym systemem nadzoru Milestone.

 

 

Milestone Husky M30

 

 

M30

Milestone Husky M30 NVR jest zintegrowanym serwer oraz stacją roboczą z zainstalowanym oprogramowaniem XProtect VMS. Rejestrator jest fabrycznie skonfigurowany do osiągnięcia jak najlepszej wydajności i niezawodności.
Milestone Husky M30 jest potężny, prosty w konfiguracji, skalowalny a przede wszystkim oferuje bardzo dobry stosunek wydajności do ceny.

 

 

Milestone Husky M50

M50
Milestone Husky M50 NVR jest to rozwiązanie typu premium. Obudowa urządzenia przystosowana jest do montażu w szafach RACK. Model Husky M50 to bardzo zaawansowany rejestrator z zainstalowanym fabrycznie oprogramowaniem XProtect VMS Urządzenie charakteryzuje się największą wydajnością i niezawodnością, że wszystkich modeli Husky. Milestone Husky M50 może mieć archiwum o pojemności do 24TB oraz może rejestrować nagrania z maksymalnie 80 kamer.