Inteligentny Budynek
Gdy liczy się funkcjonalność: KNX – Światowy standard automatyki budynku

Gdy liczy się funkcjonalność: KNX – Światowy standard automatyki budynku

KNX to pierwszy na świecie otwarty standard zarządzania i kontroli urządzeń w budynkach. Powstał w celu stworzenia uniwersalnego standardu automatyki domowej tzn. każdy użytkownik podczas projektowania własnej instalacji na dowolnym jej etapie ma możliwość zastosowania urządzeń różnych producentów. Zastosowanie systemu KNX jako jednolitego środowiska do kontroli i sterowania wszystkimi elementami infrastruktury niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim podnosi funkcjonalność systemu oraz daje dodatkowe możliwości konfiguracji i powiązań między poszczególnymi elementami i producentami. Użytkownik w każdej chwili może zmienić funkcjonalność swojego budynku, bez konieczności ingerencji w instalacje elektryczną.

Bo liczy się prostota  free@home

Bo liczy się prostota free@home

System ABB free@home dzięki swojej prostocie zamieni Twój dom lub mieszkanie w inteligentny budynek. Sterowanie żaluzjami, światłem, ogrzewaniem i klimatyzacją nigdy nie było tak proste. Ogromną zaletą systemu ABB-free@home jest to, że możesz zarządzać wszystkimi instalacjami w domu nie tylko za pomocą konwencjonalnych przełączników, ale także smartfona, tableta lub komputera. Dzięki temu masz możliwość kontrolowania co dzieje się w Twoim domu z każdego miejsca na ziemi.

Bo liczy się komunikacja ABB Welcome

Bo liczy się komunikacja ABB Welcome


Sterowanie głosem

Wydawanie poleceń głosowych to już nie element dobrego scenariusza scient fiction, lecz realne rozwiązanie, dostępne w ofercie producentów. Użytkownik własnym głosem może sterować roletami, ogrzewaniem, żaluzjami, szybami mlecznymi czy też scenami świetlnymi  za pomocą usługi głosowej w chmurze firmy Amazon. Znacznie podnosi to prestiż takiego pomieszczenia oraz sprawia, że każda osoba jest w stanie obsłużyć […]


20 Lut, 2019
elstech

Panel Busch-SmartTouch

Miło jest nam poinformować, ze dostępny jest już w sprzedaży nowy panel sterowania do systemu KNX Busch-SmartTouch®. Urządzenie jest tak łatwe w obsłudze, jak smartfon, a dodatkowo spełnia wszystkie wymagania dotyczące sterowaniem systemem automatyki budynku. Warto przede wszystkim zauważyć, że panel Busch-SmartTouch® jest niezwykle cienki — jego grubość wynosi zaledwie 13 mm. Jest dostępny w […]


2 Lis, 2017
elstech

ELSTECH na Warsaw Security Summit 2017

Miło nam poinformować, że firma ELSTECH reprezentowana przez współwłaściciela Rafała Zabierowskiego, została zaproszona w roli eksperta do wzięcia udziału w pierwszej edycji międzynarodowej konferencji dla specjalistów rynku security- “Warsaw Security Summit”


17 Lip, 2017
elstech