Gdy liczy się funkcjonalność

knx

KNX – ŚWIATOWY STANDARD AUTOMATYKI BUDYNKU

KNX to pierwszy na świecie otwarty standard zarządzania i kontroli urządzeń w budynkach. Powstał w celu stworzenia uniwersalnego standardu automatyki domowej tzn. każdy użytkownik podczas projektowania własnej instalacji na dowolnym jej etapie ma możliwość zastosowania urządzeń różnych producentów. Zastosowanie systemu KNX jako jednolitego środowiska do kontroli i sterowania wszystkimi elementami infrastruktury niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim podnosi funkcjonalność systemu oraz daje dodatkowe możliwości konfiguracji i powiązań między poszczególnymi elementami i producentami. Użytkownik w każdej chwili może zmienić funkcjonalność swojego budynku, bez konieczności ingerencji w instalacje elektryczną.

 

 

inteligentny budynek integracja
 

ODKRYJ PRZESTRZEŃ TWOJEGO INTELIGENTNEGO BUDYNKU

Stosowane przez nas rozwiązania przeniosą Cię w nową przestrzeń. Nigdy wcześniej w Twoim domu nie  czułeś się tak wygodne, bezpieczne i pięknie.

KOMFORT:

knx-keyvisual_abb

Inteligentne systemy  budynku  zadbają o  wszystkie Państwa potrzeby. Dobiorą odpowiednie oświetlenie dla każdego nastroju, ustawią idealną temperaturę i stworzą atmosferę, która pozwoli rozkoszować się ciszą i spokojem w każdym wnętrzu. Za pomocą panela ComfortTouch można zarządzać wszystkimi systemami w domu przy użyciu tylko jednego urządzenia. Zapisanie na nim swoich ulubionych ustawień światła, temperatury, żaluzji i muzyki sprawia ,że sterowanie nim jest niezwykle proste i wygodne.

BEZPIECZEŃSTWO

Gdy czujesz się bezpiecznie w swoim domu powstaje przestrzeń dla emocji. Inteligentny system sterowania zapewnia kompleksowość dając równocześnie poczucie prywatności na najwyższym poziomie. Systemy bezpieczeństwa zintegrowane z systemem automatyki pozwalają kontrolować Twoje bezpieczeństwo w każdym momencie z dowolnego miejsca na ziemi.

FUNKCJONALNOŚĆ

mylos-knx

Inteligentny budynek to nie tylko gadżet, to prawdziwa oszczędność. Dzięki automatyce użytkownik jest w stanie kontrolować energię zużywaną na ogrzewanie, chłodzenie i wentylację, co pozwala mu na wiele oszczędności. Poprzez odpowiedni dobór scen świetlnych lub użycie inteligentnych czujek ruchu  oświetlamy tylko tę powierzchnię, w której rzeczywiście przebywamy. Za pomocą stacji pogodowej możemy ustawić żaluzje optymalnie w stosunku do warunków pogodowych.

Inteligentny budynek to nie tylko wygoda i prestiż. To przede  wszystkim funkcjonalność i możliwość realnych oszczędności.
Ile kosztuje system automatyki ?

Koszt inteligentnego budynku zależy w dużej mierze od wymagań użytkownika. W naszych projektach stosujemy sprawdzone rozwiązania firmy ABB. Dają one  możliwość wykonania profesjonalnej instalacji dostosowanej nawet do najbardziej wygórowanych oczekiwań.  Dobry projekt pozwala w znacznym stopniu ograniczyć  niepotrzebne koszty, spełniając wymagania użytkownika