ELSTECH wspiera Złombol 2017

ELSTECH wspiera Złombol 2017

4 Wrz , 2017,
elstech
No Comments

Firma ELSTECH to nie tylko profesjonaliści na rynku security, realizujący z powodzeniem projekty branżowe. To również firma, której pomoc zwłaszcza tym najmłodszym nie jest obca, dlatego jeśli w grę wchodzi dobro dzieci zawsze jesteśmy gotowi do działania.

Tym razem wspieramy jedyną w swoim rodzaju charytatywna akcję ZŁOMBOL 2017. To prawdopodobnie największe tego typu wydarzenie motoryzacyjne w Europie. Ponad pół tysiąca aut wyruszyło 2 września z Katowic by przejechać Czechy, Niemcy, Francję i dotrzeć do słonecznej Hiszpanii. W rajdzie jadą nie byle jakie auta bo Żuki, Fiaty, Skody, Tarpany, Syreny, Warszawy, Polonezy, WSKi, Nyski i wiele innych, stary samochodów. Cała uzbierana kwota pieniędzy zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Organizatorzy imprezy przyznają, że w tegorocznej edycji udało się zebrać już ok. miliona złotych.

ELSTECH sponsoruje i wspiera 4 osobową  załogę Poloneza, o przewrotnym tytule 07 SPOJLER , w której jednym z uczestników jest nie kto inny, a  sam Prezes firmy Rafał Zabierowski. Z najnowszych informacji jakie otrzymaliśmy załoga 07 SPOJLER dojechała na metę jako druga!!! GRATULUJEMY i trzymamy kciuki za szczęśliwy powrót do kraju.
Relacja z całej podróży dostępna na facebooku:
https://www.facebook.com/pg/07spojler/photos/?ref=page_internal
Zlombol elstech axis_1
Zlombol elstech axis_2
Zlombol elstech axis_3