AXIS Camera Companion

AXIS Camera Companion

13 Lut , 2015,
elstech
, ,
No Comments

Prosta droga do stworzenia sieciowego systemu monitoringu wizyjnego. To bezpłatne oprogramowanie obsługuje do szesnastu kamer AXIS. Nie wymaga komputera ani rejestratora DVR. Umożliwia zdalny dostęp do nagrań z urządzeń mobilny opartych o system IOS i android.

 

Axis Camera Companion to najprostsze, najbardziej intuicyjne oprogramowanie do obsługi kamer. Przystosowane do obsługi 16 kamer IP firmy AXIS nie wymaga centralnego komputera na którym jest zainstalowane. Dane są przechowywane na kartach pamięci lub dysku sieciowym (NAS) co zmniejsza koszty instalacji.

AXIS CAMERA COMPANION

 

W celu stworzenia systemu wystarczy zaopatrzyć się w kamery AXIS, przełącznik sieciowy wspierający PoE i zapewnić karty pamięci lub dysk sieciowy NAS. W celu uruchomienia należy pobrać aplikację instalacyjną ze strony AXIS i uruchomić na podłączonym do sieci z kamerami oprogramowaniu. Instalacja przebiega błyskawicznie i system jest gotowy do użytku. Po instalacji komputer można odpiąć od sieci, a całość działa niezależnie od niego. Użytkownicy mogą pobrać aplikacje kliencką na komputer PC lub urządzenia mobilne z system IOS lub Android.

 

Aplikacje mobilne dla AXIS CAMERA COMPANION można pobrać klikając w poniższe ikony.

 

aplikacja-mbilna-axis-camera-companion-IOSaplikacja-mbilna-axis-camera-companion-android

 

Aplikację AXIS Camera Companion można pobrać ze strony producenta. ACC