ABB-WelcomeTouch

ABB-WelcomeTouch

1 Sty , 2016,
elstech
, , ,
No Comments

panel-weiss-abbChcesz zobaczyć wszystko co dzieje się przed drzwiami Twojego domu? Teraz dzięki ABB-WelcomeTouch jest to wreszcie możliwe, bowiem obraz z kamery pojawia się automatycznie, gdy ktoś dzwoni do drzwi. Ale to nie wszystko. Dodatkowo podczas rozmowy można robić zdjęcia, a gdy nie ma Cię w domu automatycznie wykonywane są trzy zdjęcia osoby dzwoniącej do drzwi w odstępie trzech, pięciu i siedmiu sekund, co jeszcze bardziej wpływa na bezpieczeństwo.

Panel dotykowy XXL o wysokiej rozdzielczości o przekątnej 17,8 cm (7″) umożliwia intuicyjną obsługę, a sześć klawiszy jest bardzo prostych w obsłudze. Dzięki temu możesz  bezpośrednio sterować otwieraniem drzwi, wyciszaniem i oświetleniem korytarza. ABB-WelcomeTouch dostępny jest w trzech kolorach: w białym satynowomatowym, srebrnoaluminiowym i antracytowym matowym, przez co idealnie wpasuje się w najbardziej wymagające gusta.

ABB-WelcomeTouch to ponadczasowe urządzenie, które można stosować zarówno w nowym budownictwie, jak i do późniejszego montażu przy modernizacji nieruchomości różnego typu. Innowacyjna technika magistrali dwuprzewodowej pozwala na łatwy i szybki montaż urządzenia przez jedną osobę.

Więcej an stronie: https://www.busch-jaeger.de/pl/produkty/systemy/wideodomofony/abb-welcometouch/